Potěšte dárkovým poukazem od nás!

Dp-20162 Své blízké a známé můžete potěšit věnováním dárkového poukazu od nás. Poukaz je platný 6 měsíců od data vydání. Platnost nelze prodloužit ani jej nelze směnit za peníze. Rezervaci proveďte nejpozději měsíc před koncem doby platnosti dárkového poukazu.

Cena se odvíjí od počtu či délky procedur a počtu osob, pro které poukaz bude. Lze předplatit i občerstvení, které si obdarovaní vyberou ze sortimentu čajovny. Poukaz je možné si zakoupit v čajovně Relax, Bolevecká náves 6/7 v Plzni každý den od 14 do 22 hod., nebo zaslat poštou - objednávat můžete ZDE. Nebo vyplňte poptávkový formulář a my objednávku v e-shopu vytvoříme za vás.

Informace o cenách naleznete ZDE.

Uvedené ceny jsou pro jednu osobu

Varianty Dárkových poukazů 1,5 hod. 2,0 hod. 2,5 hod. 3,0 hod.
Dárkový poukaz - 1 procedura 700 Kč
850 Kč
1000 Kč
1150 Kč
Dárkový poukaz s občerstvením - 1 procedura -"- + 100 Kč -"- + 100 Kč -"- + 100 Kč -"- + 100 Kč

Celková cena za poukaz je součtem počtu procedur nebo jejich délky dle ceníku násobená počtem osob.

V případě poukazu s občerstvením je výpočet obdobný a kredit na občerstvení buď můžete zvolit sami, nebo zvolit obvyklý, tj. 100 Kč/osobu.

Poptávkový formulář

Jméno a Příjmení
e-mail
Telefon
Doručovací adresa
Počet osob
Délka procedury
Občerstvení
Hodnota občerstvení
Vyberte způsob platby - dobírkou (DP odesíláme ihned), převodem (DP odesíláme po připsání platby na náš účet). Po vytvoření objednávky vám na e-mail přijde faktura.
Způsob platby
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a čtyři 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).