Ochrana osobních údajů - GDPR

Krásný den, 
na našem webu antickelazne.zdenkablechova.cz jste v rámci objednávky procedury v Antických a egyptských lázních projevili zájem o zasílání informací o akčních nabídkách našich lázní.

Vyplněním vaší e-mailové adresy nám dáváte Váš souhlas se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním Vašich osobních údajů, abychom Vás mohli kontaktovat za účelem oznamování dalších novinek v nabídce našich lázní (odpovědní provozovatelé Ing. Vladimír Malovec, Bolevecká náves 6/7, Plzeň, IČ 05763789, Ilona Peteříková, Stará cesta 7, Plzeň, IČ 74288903). V souladu se zásadami ochrany osobních údajů budeme zpracovávat vaše jméno a e-mailovou adresu. Tyto údaje budou uloženy na serveru poskytujícím službu rozesílání hromadné pošty. Pro učinění objednávky v rezervačním systému je důležité telefonní číslo, na které je objednávka služby vázána, e-mail zadávat nemusíte, pokud nechcete dostávat naš obchodní sdělení. Četnost obchodního sdělení je zpravidla jednou za měsíc.

S Vašimi osobními údaji budeme nakládat zodpovědně v souladu s platnou českou legislativou a budeme je zpracovávat po dobu, kdy budete využívat naše služby. 

Svůj souhlas nám poskytujete dobrovolně; můžete ho kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je v každé zaslané zprávě. Máte právo na přístup a opravu údajů, které zpracováváme. Pokud máte pochybnosti o tom, že Vaše údaje zpracováváme v souladu se zákonem, můžete nás požádat o vysvětlení nebo o nápravu závadného stavu, zejména požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů, případně i kompletní výmaz těchto údajů.