O nás

Mobil-092 V památkově chráněné zóně v Plzni Bolevci se nacházejí naše Antické a egyptské lázně, které jsou součástí čajovny RELAX. Výhodou je parkování na nádvoří starobylého statku. Do lázní si můžete nechat přinést občerstvení, které si objednáte v čajovně (čaj, káva, víno, míchané nápoje, limo i pivo). Zvláště lahodně chutná zázvorový nápoj, který doporučujeme pro lepší prokrvení pokožky. Po návštěvě lázní můžete umocnit svůj dojem posezením na terase čajovny nebo uvnitř.

Už pánové Voskovec a Werich v jedné písničce napsali, že „v římské lázni páni blázní“. Nabídka RELAXU dává tušit proč asi. Na příchozí tu čeká hydromasážní vana a himálajská solná sauna v egyptském chrámu, sauna a pára s vonnou esencí v řeckém chrámu, infrasauna s odpočívárnou s houpacími křesly ve skalním chrámu pod hvězdným nebem, hydromasážní vana v pyramidě a nakonec bazén se slanou vodou.

Mobil-098 „Původně jsem tu stavěla sklad, ale najednou mě napadlo: co takhle lázně? A ten nápad byl tak intenzivní, že jsem ho prostě musela realizovat,“ prozrazuje majitelka RELAXu Zdeňka Blechová.

Přijímáme stravenky: Centrál, Sodexo

Šeky: UNIŠEK, CADHOC, RELAX PASS, FLEXI PASS, FOKUS PASS, TICKET ACCOR SERVICES, elektronická vstupenka ActivePass

Platby pouze v hotovosti nebo stravenkami. Platební karty NEPŘIJÍMÁME!

Návštěvy formou objednávek! Výhodou je parkování na nádvoří starobylého statku.

Chcete se koupat jako královna Kleopatra se svým přítelem v egyptském chrámu v naší hydromasážní vaně při svíčkách, nebo s ním relaxovat v sauně či páře při zurčení fontány a relaxační hudbě? Naše lázně jsou součástí Kavárny a čajovny RELAX, která vznikla v jednom z letitých domů na Bolevecké návsi, oáze venkovského klidu, kde se zastavil čas. Dům, kde sídlí, je opředen tajemnými pověstmi a majitelka podniku Zdenka Blechová s tajemnem dál pracuje. V Antických a egyptských lázních se ho pak doslova můžete dotknout celým tělem.

Pracovní doba: Pondělí - Neděle    11.00 - 22.00 hod.  LÁZNĚ

                                                                                                                         14.00 - 22.00 hod.  ČAJOVNA