Antické lázně - Antika 1, 2, 3

Parní kabina v antických lázních

Parní kabina PÁRA S VONNÝMI ESENCEMI

Soukromá zóna!

Parní kabina Pára čistí pleť, účinně pomáhá bojovat s celulitidou, zrychluje metabolismus, léčí astma, průdušky, chrapot, revmatismus, přetížení svalů a poruchy prokrvení. Pára v antických lázních je obohacena o vonné esence a meditativní hudbu. Společnost vám i tady budou dělat řecké sochy a fontána.

V odpočívárně též najdete dvojlůžko, minibar s chlazenými nápoji a přístroj CRAZY FIT pro uvolnění svalstva.

Z antických lázní můžete navštívit bazén se slanou vodou v protější budově. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

Finská sauna v antických lázních

Finská sauna se solnými panely a barevnou terapií

Soukromá zóna!

Antika-mala-4 Antika-mala-3 Sauna odstraňuje únavu a stres. V kombinaci s barevnou terapií navozuje stav dokonalé harmonie těla i ducha. Přesně tak, jak si to představovali antičtí učenci, pro něž byla taková harmonie tím nejvyšším, čehož mohli dosáhnout. A naše doba se tomuto ideálu čím dál tím víc vzdaluje.

Sauna je doplněna panely z kamenné soli, které zlepšují mikroklima sauny a umožňují vdechovat tělu prospěšné látky.

V odpočívárně najdete dvojlůžko, minibar s chlazenými nápoji a přístroj CRAZY FIT pro uvolnění svalstva.

Z antických lázní můžete navštívit bazén se slanou vodou v protější budově. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.

Crazy Fit 

Antika-mala Relaxace těla a mysli

Součástí sauny a páry je přístroj Crazy Fit Massage.Antika

Normální cena cca 150,- Kč a pro vás U NÁS ZDARMA!

CRAZY FIT (POWER FITNESS) je prvotřídní zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení. Je určený pro všechny věkové kategorie. Svaly se stahují a reagují ve třech směrech. Výsledkem je neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu. Jde o skutečný průlom v kondičním a posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu. Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší zátěž při každém pohybu.

Přínos: Zařízení slouží pro rehabilitaci, ale nabízí i masáž celého těla. Dokáže pracovat pasivně se všemi svalovými skupinami těla, snižovat stres snížením hladiny kortisolu v krvi a zvýšením hladiny serotoninu. Zlepšuje krevní oběh a okysličuje krev, což vede ke snižování hladiny toxinů v těle a tím ke snižování projevů celulitidy. Pomáhá v boji proti osteoporóze zvyšováním minerální hustoty kostní tkáně, zvyšuje produkci kolagenu, což zase vede k hladší pokožce.