Infrasauna ve skalním chrámu

Anup Infrasauna s mořským klimatem a ozónem - TO TU JEŠTĚ NEBYLO!!!

Soukromá zóna!

Proč infrasuana? Moderní variantou klasických saun jsou tyto místnosti, vybavené infrazářiči nebo speciálními fóliemi, které zahřívají místo celého prostoru jen vaše tělo.

Pokud nesnášíte vysoké teploty a do finské sauny nechodíte už z principu, může být infrasauna na míru právě to pravé ořechové. Vzduch má konečnou teplotu 30 až 50 °C, takže relaxaci nebrání dušnost nebo obavy z omdlévání.

Naše infrasauna s mořským klimatem a ozónem je první a jedinečná v celém Plzeňském kraji. Představte si hodinu dýchat čistý kyslík a ještě navíc se solí a dokonale prohřát své klouby do hloubky.

V prostředí skalního chrámu naleznete infrasaunu, jejíž kladné zdravotní účinky jsou doplněny vháněním slaného vzduchu napodobujícího přímořské klima, který je navíc obohacen ozónem (kyslík O2/O3). Terapie, která regeneruje a revitalizuje na buněčné úrovni.

Skalní chrám Po pobytu v naší infrasauně se budete cítit nabití energií nejen kyslíku, ale i iontů ze soli. Více o blahodárných účincích soli naleznete na stránce Egyptského chrámu - ZDE 

Odpočívat můžete v houpacích křeslech pod hvězdným nebem, na němž září jedno z nejdůležitějších souhvězdí starého Egypta - Orion.

Ze skalního chrámu můžete navštívit bazén se slanou vodou. Bazén je veřejná zóna, která je společná pro všechny relaxační prostory, proto je nutné mít plavky.